عیدی دپارتمان صنایع، تخفیف ۳۵ % به مناسبت عید نوروز

 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش به مناسبت عید نوروز، در ثبت نام آزمون‌های آزمایشی ۳۵ درصد تخفیف برای متقاضیان در نظر گرفته است.

هشت مرحله آزمون آزمایشی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم

قیمت: ۵۴۰٫۰۰۰ تومان

قیمت بعد از کسر تخفیف: ۳۵۱٫۰۰۰ تومان

مهلت برخورداری از تخفیف: ۱۹ الی ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ (این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد)

روش ثبت نام: فقط به صورت اینترنتی، واریز کل وجه فوق

درباره آزمون‌های آزمایشی صنایع موسسه پژوهش:

آزمون‌های آزمایشی موسسه پژوهش در رشته صنایع و سیستم سال‌هاست به عنوان یک جامعه آماری بسیار نزدیک به کنکور اصلی نزد تمامی داوطلبین جدی کنکور ارشد صنایع در سراسر کشور شناخته می‌شود.

تقریبا ۹۰ درصد داوطلبان اصلی کنکور (که رتبه‌های زیر ۲۰۰ کسب می‌کنند) در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند و در چند سال اخیر تقریبا تمام رتبه‌های تک رقمی کنکور ارشد صنایع از این آزمون‌ها استفاده کرده‌اند (لینک رتبه‌های برتر)

یکی از دلایل موفقیت داوطلبینی که در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند این است که سوالات و پاسخ تشریحی آن‌ ها توسط زبده‌ ترین استاد هر درس طراحی می‌شود که همواره درصد مطابقت و مشابهت بالایی با کنکور اصلی داشته است.

برخی از اساتید طراح: ایوزیان، زاهدی، آقاسی، فرید، شایان، عبدالله زاده، نیکوفکر و …

اطلاعات بیش‌تر در خصوص آزمون‌ها

موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 19 اسفند 92

د مارس 10 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرس info @ iedep.com  ارسال نمایند. ۱- شرکت گروه صنعتی سپاهان (سهامی عام) جهت توسعه نیروی انسانی خود دعوت به همکاری می نماید. عناوین شغلی مورد […]