طرح مشاوره همگام

2

طرح مشاوره  همگام(آزموده را آزمودن خطاست)

طرح مشاوره همگام با توجه به شرایط و ویژگی های خاص هر داوطلب به صورت انفرادی طراحی گردیده و هدف آن حضور مشاور به منظور برنامه ریزی، پایش و افزایش روحیه ی داوطلب می باشد که طی آن علاوه بر برنامه ریزی (Planing) بر اساس توانائی ها و پتانسیل های هر فرد، فعالیت های داوطلب نیز مورد پایش (Monitoring) قرار میگیرد. به تجربه ثابت شده است، حضور مشاور علاوه بر افزایش سرعت و کیفیت مطالعه و تست زنی و انجام به موقع فعالیت های درسی برنامه ریزی شده، عاملی قابل توجه به منظور حفظ روحیه و توانمندی افراد می گردد. داوطلبان گاهی غافل از اینکه مسیر کنکور همواره با فراز و نشیب های غیرقابل پیش بینی همراه است، در برخورد با مسائل و مشکلات دچار سردرگمی شده و با اخذ تصمیمات نادرست، زمان خود را از داده و در بسیاری از موارد منتج به مطالعه برای سال دوم می شوند و یا اساسا به دلایل مختلف از کنکور منصرف می گردند. این طرح با ارائه مشاوره تخصصی، برنامه ریزی آموزشی و هدایت تحصیلی مناسب درصدد آن است که داوطلب در هر لحظه و هر مقطع بهترین تصمیم را اتخاذ نماید.

برخی از خدمات ارائه گردیده در طرح همگام عبارتست از:

  •  برگزاری جلسات حضوری مشاوره به صورت هفتگی
  • ارتباط تلفنی با داوطلب به صورت هفتگی
  •  آنالیز وضعیت داوطلب و برنامه ریزی آموزشی بر اساس ویژگی های فردی
  •   پایش و نظارت بر فعالیت های داوطلب
  • پیگیری checklistهای طراحی شده به صورت هفتگی (مطابق برنامه های کلاسی و انتخاب داوطلب)
  •  پشتیبانی و حمایت روحی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه ها و جزئیات طرح با موسسه (خانم حسن زاده) تماس حاصل نمائید

تلفن موسسه پژوهش  ۸۶۷۴۱

2 دیدگاه برای “طرح مشاوره همگام

  1. salam khoob hastin?ostad fekr nemikonidjalasate moshavere bayad raygan bashe?mano doostam azatoon narahatim chon hichvaght javabemaro nemidid.doostam mige age midoonestam soalaye ma inghadr vasashoon bi ahammiyate aslan sabte nam nemikardam.be har hal fekr konam soalaye ma kheli mohem tar az bahse footballe shoma bashe chon be soalaye footballi javab midid vali be soalaye moheme ma javab nemidid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره تربیت کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه (دوره جدید)

ی جولای 1 , 2012
اطلاعیه دپارتمان بدین وسیله به اطلاع می رساند دوره جدید “تربیت کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه ” از تاریخ ۵ / ۵ / ۹۱ آغاز می گردد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند بر روی این لینک کلیک نمایند.