با طرح اوسین بولت موسسه پژوهش در کنکور ارشد سال آینده جلودار باشید

رشته‌ی مهندسی صنایع در سال‌های اخیر از رشته‌های جذاب بوده و هر سال به طرفداران آن اضافه می‌شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی تر می‌کند.

ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.

یکی از نکاتی که توصیه می‌شود داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی تری با فشار کم‌تر پخش شود، که تجربه ما نشان داده است خروجی بسیار مطلوب تری دارد.

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به همین منظور برای این دسته از داوطلبین که قصد دارند از سایر رقبای خود چند گام جلوتر باشند طرحی با عنوان «اوسین بولت*» تدوین نموده است.

برخی از مزایای این طرح:

  • تخفیف باور نکردنی + امکان پرداخت تمام اقساطی (مرحله اول تخفیف زمانی تا پایان شهریور ماه)
  • امکان شرکت در دوره‌های آمادگی در ترم‌های زمستان ۹۲، بهار ۹۳، تابستان ۹۳ و پاییز ۹۳ (یعنی داوطلب می‌تواند درس‌های خود را در این ترم‌های به طور متناسب پخش کند)
  • تخصیص برنامه مطالعاتی به هر داوطلب توسط مشاور تخصصی دپارتمان تا شروع ترم‌های کلاسی

برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن ۸۶۷۴۱ تماس بگیرید.


*توضیح: اوسین بولت دونده‌ی جامائیکائی رکوردار دو سرعت جهان است.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 17 شهریور 92

ی سپتامبر 8 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com   ارسال نمایند. ۱-مهندس صنایع آشنا به , سیستمهای کیفیت و انبار , ترجیحا ساکن اسلامشهریارباط کریم ۵۶۵۷۷۶۹۷  جهت دریافت ۴ مورد بعدی آگهی های استخدام […]