زمان آزمون‌های فراگیر تغییر کرد

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر زمان برگزاری سه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: زمان آزمون فراگیر در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته از ۲۳ دی به ۳۰ دی تغییر کرد.

سیدجلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: زمان آزمون های فراگیر به علت درخواست مکرر جمعی از داوطلبان از ۲۳ دی ماه به روز جمعه ۳۰ دی ماه تغییر پیدا کرده است.

وی افزود: کارت ورود به جلسه آزمون در تاریخ های ۲۷، ۲۸ و ۲۹ دی ماه در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند برای دریافت آن به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org مراجعه کنند.

طباطبایی اظهار داشت: بیش از ۱۰۳ هزار نفر در مقطع کارشناسی، ۸۶ هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۷ هزار نفر در مقطع کارشناسی ناپیوسته در این دوره آزمون های فراگیر شرکت کرده اند که در مجموع ۱۹۶ هزار نفر در سه آزمون فراگیر پیام نور شرکت می کنند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته اول بهمن

د ژانویه 9 , 2012
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد از هفته اول بهمن آغاز می شود و داوطلبان یک مجموعه امتحانی مستقل از گرایش انتخابی در آزمون به سئوالات یکسان پاسخ خواهند داد. به گزارش خبرنگار مهر، عناوین مجموعه‌های امتحانی، موارد و ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ بر […]