رییس دانشگاه آزاد: ظرفیت پذیرش دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد افزایش می‌یابد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ۴۵۰ هزار نفر امسال در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: امسال افزایش ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد خواهیم داشت و ظرفیت‌های خود را بالا خواهیم برد.

به گزارش ایسنا، جاسبی با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: بر این اساس ۴۵۰ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کردند که تعداد شرکت‌کنندگان نسبت به سال گذشته رشد ۱۵ درصدی داشته است.

وی تعداد رشته‌های آزمون کارشناسی ارشد را ۲۷۷ رشته و ۱۳۴۸ رشته شهر عنوان کرد و درخصوص افزایش ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد گفت: میزان دقیق ظرفیت مشخص نیست اما امسال افزایش ظرفیت در مقطع کارشناسی ارشد خواهیم داشت و ظرفیت‌های خود را بالا خواهیم برد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در خاتمه تعداد واحدهای دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد را ۱۳۰ واحد عنوان کرد و گفت: احتمالا تعداد واحدها به زمان پذیرش دانشجو به ۱۴۰ واحد خواهد رسید که به عبارتی ۲۰ واحد نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌ایم.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

نحوه ارائه اعتراض و اشکال به کنکور کارشناسی ارشد۸۹

ش فوریه 27 , 2010
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور نحوه ارائه اعتراض و اشکال به کنکور کارشناسی ارشد ۸۹ را اعلام کرد. حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان می توانند اشکالات خود درباره سئوالات آزمون را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ارسال کنند. معاون سازمان […]