راهنمای سایت

سلام

این وب سایت که در آن هستید سایت شخصی من (مجید ایوزیان) است، من فارغ التحصیل دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت و مدرس درس آمار و احتمالات مهندسی هتسم، و این وب سایت در رابطه با همه ی موضوعات مهندسی صنایع به خصوص کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و کنکور دکتری مهندسی صنایع فعالیت می کند.

لینک اطلاعات بیش تر در مورد من

امکانات این سایت:

پرسش و پاسخ

در این بخش می توانید انواع سوالات خود را در مورد مهندسی صنایع به خصوص کنکور کارشناسی ارشد از من بپرسید، و من در اولین فرصت پاسخ گوی سوالات شما خواهم بود.البته قبل از گذاشتن کامنت در سایت حتما این اطلاعیه را مطالعه کنید.همچنین تا کنون حدود صد هزار کامنت در این سایت درج شده است. خواندن و مرور بر آن ها به خصوص برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع خالی از لطف نیست. این سوالات در قسمت آرشیو پرسش و پاسخ سایت موجود هستند: لینک

 لطفا قبل از گذاشتن کامنت قوانین کامنت گذاشتن رو هم حتما مطالعه کنید
همچنین شما در این سایت می توانید:

  •   در جریان اخبار کارشناسی ارشد مهندسی صنایع قرار بگیرید.
  • از اخبار و وقایع مربوط به مهندسی صنایع اطلاع یابید.
  •  به صورت روزانه از ده ها فرصت شغلی برای مهندسان صنایع با خبر شوید که به صورت انحصاری از این سایت منتشر می شود.
  •   از طریق انجمن سایت (باشگاه مهندسان صنایع ایران) به انواع فایل های آموزشی از قبیل نرم افزارها، کتب، مقالات و … به صورت رایگان استفاده کنید و همچنین مطالب مفیدی که دارید به اشتراک بگذارید.
  • از کلاس ها، آزمون ها، دوره های جانبی و سایر خدمات آموزشی مهندسی صنایع که توسط دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش ارائه می شود خبردار شوید.

و…

و ممنون خواهیم شد که به این وبسایت ایده بدهید:   idea@eyvazian.ir