دوره پروپوزال نویسی و مقاله نویسی/دکترسقایی ودکترمهرابی/موسسه توسعه

1

اطلاعیه موسسه توسعه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

دوره های مبانی پروپوزال نویسی و مقاله نویسی، پروپورزال نویسی و مقاله نویسی

نوشتن پروپوزال و در ادامه آن مقاله مستلزم داشتن طرحی مدون است و نه تنها ارزش های محتوایی باید در آن رعایت شود، بلکه باید ازالگو و ساختار روشمندی پیروی کند. بدون شک مقاله نویسی نیز مانند هر کار دیگری نیاز به دانستن یک سری اصول و مهارتها دارد و بدون آن حتی ارزشهای محتوایی بدون نتیجه خواهند ماند و تبدیل به نتیجه و چاپ نخواهند شد. فاکتورهای زیادی در به نتیجه رساندن نتیجه یک تحقیق وجود دارد (Publication) که از جمله می توان به چگونگی تدوین مقالات از لحاظ ساختاری، چگونگی ارسال مقاله، چگونگی پیدا کردن ژورنال متناسب با تحقیق، چگونگی پاسخ به نظرات داوران و مکاتبه با سر دبیر و … اشاره کرد.  بدون رعایت این نکات و ملاحظات بی شک حتی نتیجه یک تحقیق ارزشمند جایی برای چاپ نخواهد داشت.

مدرس: دکتر عباس سقایی و دکتر امید مهرابی / مدت زمان دوره:  ۲۱ ساعت/ هزینه ثبت نام: ۲۷۴٫۰۰۰ تومان

تاریخ های برگزاری: پنج شنبه۹۲/۰۳/۲۳(۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)(مبانی)، جمعه ۹۲/۰۳/۲۴ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)(پروپوزال نویسی)، پنج شنبه ۹۲/۰۳/۳۰ (۱۵-۱۹)(مقاله نویسی)، جمعه ۹۲/۰۳/۳۱ (۹-۱۴)(مقاله نویسی)

   جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها می توانید به سایت  Tihe.ac.ir مراجعه نموده و یا با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ – موسسه پژوهش تماس حاصل نمایید.

یک دیدگاه برای “دوره پروپوزال نویسی و مقاله نویسی/دکترسقایی ودکترمهرابی/موسسه توسعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 10 اردیبشهت 92

س آوریل 30 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com  ارسال نمایند. ۱-     شرکت دارویی پخش دارو هجرت افراد واجد شرایط ذیل  را به همکاری دعوت مینماید. کارشناس برنامه ریزی استراتژیک، مهندسی صنایع، مسلط به مفاهیم […]