دوره مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه برگزار می کند:  دوره مدیریت پروژه براساس استاندارد PMBOK

بقاء، رشد و توسعه سازمان‌‌های پروژه محور در گرو انتخاب درست پروژه‌ها و اجرای درست، به موقع، با  بودجه مصوب و در چارچوب محدوده مصوب آن‌هاست. بدیهی است که این توانمندی تنها به وسیله کسب دانش و تجربه لازم در زمینه دانش مدیریت پروژه و مفاهیم عالی آن حاصل می‌شود. مطالعه و بررسی سازمان‌های موفق دنیا نشان داده که بسیاری از این سازمان‌های از یک نظام قوی و یکپارچه مدیریت پروژه بهره می‌برند که آنها را قادر ساخته تا با هماهنگ و یکپارچه‌سازی تمامی اجزاء کاری پروژه به یک هم‌افزایی دست یابند. طی سال‌های گذشته، متخصصین مدیریت پروژه دنیا تلاش نمود‌ه‌اند ماحصل تجربیات خود در این زمینه را به صورت متدولوژی و یا استانداردهایی توسعه دهند تا به عنوان یک  راهنما در سازمان‌های در حال توسعه  مورد استفاده قرار گیرد. معروف‌ترین استاندارد در این زمینه راهنمای استاندارد PMBOK می‌باشد.

راهنمای استاندارد (Project Management Body of Knowledge (PMBOK برای تمام افرادی که به نحوی با پروژه سر و کار دارند نامی شناخته ‌شده و معتبر می‌باشد. این استاندارد که توسط موسسه مدیریت پروژه امریکا (Project Management Institute-PMI) ارایه شده،  بیانگر دانش پیکره‌بندی مدیریت پروژه که در گستره وسیعی به‌عنوان راهکارهای برتر شناخته‌ شده‌اند، می‌باشد. موسسه مدیریت پروژه امریکا که با داشتن بیش از  ۵۰۰ هزار عضو و PMP دارای سابقه درخشانی در زمینه مدیریت پروژه بوده، با ارایه مدرک حرفه‌ای مدیریت پروژه (Project Management Professional-PMP) گامی بزرگی در تربیت مدیران پروژه، دستیاران پروژه و اعضای تیم پروژه برداشته است. اخذ این مدرک می‌تواند مسیر شغلی جدیدی را برای تمام افرادی که به نحوی با فعالیت‌های پروژه‌های سروکار دارند ترسیم کند.

شایان ذکر است در پایان دوره به شرکت کنندگان  دوره گواهینامه معتبر مدیریت پروژه از موسسه آموزش عالی آزاد توسعه با تاییدیه دپارتمان تخصصی صنایع  تهران اعطا می گردد.

جزئیات دوره آشنائی با ماژول های مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

کد

عنوان دوره ها

مدرس

طول دوره (ساعت)

هزینه

(تومان)

PMBOK

آشنائی با ماژول های مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK

دکتر سبزه پرور

مهندس خسروی

۳۶

۲۸۸٫۰۰۰

هزینه ثبت نام همزمان ۳ دوره MSP , P6 , PMBOK  با تخفیف ویژه ۴۶۸٫۰۰۰ تومان می باشد

تا ۳۰ درصد تخفیفات ویژه دانشجویی جهت ثبت نام در دوره

جهت اطلاع از برنامه زمان بندی دوره کلیک نمایید

کسب اطلاعات بیشتر: ۸۸۷۳۱۰۲۳-۰۲۱

www.Tihe.ac.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره های 6سیگما+کمربندزرد+کمربندسبز

ی نوامبر 4 , 2012