دوره تحلیل بنیادی بورس/شروع: ۱ خردادماه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

تحلیل تکنیکال (فنی) و تحلیل فاندامنتال (بنیادی) دو مکتب فکری مهم در بازارهای مالی هستند . تحلیل تکنیکال تغییر و حرکت قیمت اوراق بهادار را مد نظر دارد و از این داده ها برای پیش بینی تغییرات و حرکت آینده قیمت آن ، استفاده می کند . از سوی دیگر ، تحلیل فاندامنتال به عامل های اقتصادی توجه می کند که این عامل های اقتصادی به مبانی یا اصول اقتصاد معروفند .به کار گرفتن هر دو نوع تحلیل تکنیکال و بنیادین ، بهترین شرایط تجاری و یا سرمایه گذاری را در اختیار شما قرار می دهد .

دوره آشنایی با تحلیل بنیادی بورس و بازار سرمایه

مدرس: مهندس منصور شریفلو/ مدت زمان دوره: ۲۲ساعت/ هزینه ثبت نام: ۱۹۸٫۰۰۰ تومان

تاریخ های برگزاری: ۵شنبه ۹۳/۳/۰۱ (۱۴-۱۹)، جمعه ۹۳/۰۳/۰۲ (۹-۱۵) ، ۵شنبه ۹۳/۰۳/۰۸ (۱۴-۱۹) و جمعه ۰۹/۰۳/۰۹ (۹-۱۵) (تا ۳۰% تخفیفات ویژه)

پیش نیاز دوره: ندارد

——————————————————————–

دوره های مرتبط:

—————————————————–

*شایان ذکر است دوره هایی که در ماه خرداد برگزار می گردد، ویژه کلیه دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی معتبر ۳۰% تخفیف لحاظ می گردد.

جهت ثبت نام اینترنتی نیز می توانید از طریق گزینه زیر اقدام نمایید

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت Tihe.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۶۷۴۱-۰۲۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمائید.

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

محدودیت در ثبت نام کلاس آمار ایوزیان و تحقیق زاهدی سرشت

ی مه 18 , 2014
به اطلاع داوطلبان محترم کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع می رساند، به علت این‌که اساتید دروس آمار و احتمالات مهندسی (دکتر مجید ایوزیان) و تحقیق در عملیات ۱ و ۲ (دکتر مازیار زاهدی سرشت) از سال جاری دروس کنترل کیفیت و کنترل پروژه را نیز تدریس می‌نمایند، در تعداد شرکت […]