دوره الگوریتم های فراابتکاری پیشرفته وکدنویسی آنهادرMatlab/ویژه آذرماه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند:

این دوره در راستای تکمیل تربیت پژوهشگر طراحی و تدوین گردیده است. منظور از پژوهشگر، فردی است که توانائی کشف خلاء دانشی در موضوع مورد علاقه خود را داشته و پس از انتخاب موضوع و عنوان مناسب، با توجه به آگاهی کافی نسبت به اصول مقاله نویسی به زبان فارسی و یا انگلیسی نسبت به نگارش آن اقدام نماید.

یکی از مسائل مهم در انجام یک پژوهش علمی روش حل مسئله است. به عبارت دیگر نیمی از مسیر هر پژوهش علمی مربوط به فرآیند تعریف مساله و نیمه دیگر آن مربوط به تکنیک های حل مساله است.

در این دوره پس از نگاهی به مباحث اولیه در مورد الگوریتمهای فرا ابتکاری به صورت تکمیلی الگوریتم های پیشرفته تر و جدیدتر ارائه می گردد.

دانشجویان جهت شرکت در این دوره می بایست با الگوریتم های فراابتکاری آشنا و تسلط کافی به نرم افزار متلب (Matlab) داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره کلیک نمایید

مدرس : دکتر مهدی بشیری / مدت زمان دوره :۱۸ ساعت

جهت اطلاع از برنامه زمان بندی دوره کلیک نمایید

هزینه دوره: ۲۱۸٫۰۰۰ تومان

  جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Tihe.ac.ir مراجعه و یا  با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱( موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید.

دوره های مرتبط و پیش رو:

 

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام منهدس صنایع 5 آذر 92

س نوامبر 26 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com ارسال نمایند. ۱-کارشناسی مهندسی صنایع یا مدیریت تجربه کار : یک سال تواناییها : آشنایی با مدیریت استراتژیک، توانایی در تدوین گزارشات ، روابط عمومی […]