دوره آموزش “نحوه برنامه ریزی برای پائیز و آزمون ها”NEW

داوطلبان کنکور سراسری بعد از پشت سرگذاشتن فصل تابستان با شرایط جدیدی در فصل پاییز مواجه می­شوند. شرایط جدیدی که در گرفتن نتیجه­ کنکور کارشناسی ارشد تاثیر بسزایی دارد.

در دوران تابستان بارها به داوطلبان توصیه شده که در زمان تست نزنند و درصد نگیرند. تنها هدف تست­ زنی در تابستان برای داوطلبان آموزش عمقی دروس بوده ­است. ولی مدیریت زمان جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات در زمان مناسب یکی از تاثیرگذارترین عوامل موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد می ­باشد. برنامه های دوره پائیز و زمستان متفاوت از دوره تابستان و بهار بوده و داوطلبان باید با برنامه خاصی خود را آماده کنند. برخی از مهم ترین مباحث این دوره عبارتند از برنامه مرورها، نحوه مطالعه مطالب خوانده شده، نحوه مطالعه و تسلط بر مباحث باقی مانده، نحوه برنامه ریزی برای ازمون ها، نحوه برنامه ریزی برای زدن تست مبحثی و جامع  و …

به همین جهت تیم مشاوران دپارتمان تخصصی صنایع در نظر دارد برای ارائه برنامه مطالعاتی این دوران و رفع مشکلات مربوط به مدیریت زمان آزمون، دوره ” آموزش نحوه برنامه ریزی برای پائیز و آزمون ها “ برگزار نماید.

 هدف از برگزاری دوره فوق، آمادگی هرچه بیشتر داوطلبان برای شرکت در آزمون­ های آزمایشی موسسه پژوهش و در نهایت کسب بهترین نتیجه در کنکور کارشناسی ارشد می ­باشد.

نکات مورد بررسی در این دوره عبارت است از:

  • چگونگی برنامه ­ریزی درسی
  • نکات لازم در خصوص مطالعه دروس برای آمادگی آزمون
  • نحوه مرور مطالب و تست­ ها
  • تشریح تکنیک زمان های نقصانی در جلسه آزمون (مدیریت زمان آزمون)
  • نحوه  بررسی آزمون و برطرف کردن ایرادات پس از آزمون آزمایشی

تاریخ برگزاری جلسه شنبه۱۳۹۲/۰۷/۲۷ساعت ۱۷:۳۰ بوده و هزینه آن ۱۸۰۰۰ تومان و مدت زمان آن ۲ ساعت می باشد

استفاده از دوره فوق برای تمام ثبت نامی­ های طرح همگام (حتی ترم های گذشته) رایگان است.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با موسسه پژوهش ۸۶۷۴۱ (خانم حسن زاده) تماس حاصل نمائید.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 6 مهر 92

ش سپتامبر 28 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com ارسال نمایند. ۱- سامه آرا،مشاور پیاده سازی SAP در شرکتهای پتروپارس و گلستان، جهت فعالیت در محیط پویا و دانش محور نیاز به جذب مهندس […]