دوره آموزشی تخصصی۱۰۰ نکته Excel و Access/ ویژه مهرماه

موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند

دوره آموزشی ۱۰۰ نکته در اکسل

با توجه به نیاز شدید رشته های مهندسی و به خصوص مهندسی صنایع به انواع گزارشات اعم از ساده، مدیریتی و … که قابلیت انجام محاسبات ساده را داشته باشد، در محیطی کاربردوست، فراگیری نرم افزاری که این امکان را به مهندسین بدهد به گونه ای که برای کاربران سطوح پایین تر سیستم نیز قابل فهم باشد الزامی است. از آنجایی که نرم افزار اکسل با ایجاد محیطی ساده و در عین حال کارامد این امکان را به کاربر میدهد، تسلط نسبی و تا حدودی حرفه ای به این نرم افزار می تواند کمک شایانی به بهبود فعالیت ها و فرایندهای کاری نماید.

مدرس:دکتر شکوه یار / مدت زمان:۱۸ ساعت/هزینه : ۱۸۸٫۰۰۰ تومان

تاریخ های برگزاری: ۵شنبه ۹۲/۰۷/۱۸ (۱۴:۳۰-۲۰:۳۰)، جمعه ۹۲/۰۷/۱۹ (۸-۱۴) و جمعه ۹۲/۰۷/۲۶ (۸-۱۴)

جهت اطلاع از تعرفه تخفیفات دوره ها کلیک نمایید

—————————————————————————

با توجه به گسترش اطلاعات در زمینه های مختلف به گونه ای که افزایش بهره وری مبتنی بر افزایش مدیریت بر اطلاعات سازمانی می باشد. هر روز بیشتر از قبل مقوله اطلاعات برای سازمان ها مورد توجه قرار گرفته است. امروزه اطلاعات مهمترین بخش از سناریوی شکست و پیروزی محصولات را شکل می دهند. از این رو آشنایی با نرم افزارهایی که رسالت مدیریت بر اطلاعات سازمان را بر عهده دارند بیش از همه مورد توجه مدیران ارشد سازمان قرار دارد. نرم افزار اکسس از آنجا که در کنار شالوده اطلاعاتی خود به کاربر این امکان را می دهد که پوسته ای برای ارتباط با کاربر فراهم کند برای مدیریت اطلاعات سازمان های کوچک و متوسط مورد توجه قرار گرفته است. این نرم افزار با سرعت نسبتا بالایی توانمند است که نیازهای اطلاعاتی سازمان را پوشش دهد.

مدرس: مهندس علی حاجی نژاد/ مدت زمان:۱۶ ساعت /هزینه : ۱۴۸٫۰۰۰ تومان

تاریخ های برگزاری: جمعه ۹۲/۰۷/۱۲ (۸-۱۶) و جمعه۹۲/۰۷/۱۹ (۸-۱۶)

—————————————————————————

دوره های مرتبط:(جهت اطلاع از هریک ازدوره ها روی عنوان دوره کلیک نمایید)

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱(موسسه پژوهش) تماس حاصل نمایید

ویا به سایت Tihe.ac.ir مراجعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره های تخصصی پروپوزال نویسی و مقاله نویسی

ش سپتامبر 21 , 2013
موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می کند دوره پروپوزال نویسی تا زمانی که پروپوزال یک پژوهش تصویب نشده باشد، ادامه مسیر تحقیق ممکن نخواهد بود و حتی کسانی که موضوع خوبی انتخاب نموده اند در صورتی که پروپوزال مناسبی ننوشته باشند، با ریسک های جدی در طول فرایند […]