دوره آموزشی(رایگان) آشنائی با متدهای برنامه ریزی برای کنکور

1

آشنائی با  متدهای برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع( ویژه تابستان)

 بدین وسیله به اطلاع متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد می رساند دوره آموزشی “آشنائی با متدهای برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع -ویژه تابستان” به مدت ۴ ساعت در روز جمعه به تاریخ ۹/ ۴ / ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ در محل موسسه پژوهش برگزار خواهد شد. مدرس این دوره مهندس هومن هورشاد، مشاور دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع می باشد.

 سر فصل های این دوره آموزشی به قرار زیر است:

–         شناسائی اهداف و آشنائی با مسیر پیش رو

–         برنامه ریزی و اهمیت آن

–         چگونگی شروع فرآیند مطالعه

–         نکات کلیدی در فرآیند یادگیری

–          خلاصه نویسی و جمع بندی

–         برنامه مرور پیشنهادی

–         چگونگی برنامه ریزی و پایش فعالیت ها

–         مسائل و مشکلات پرتکرار داوطلبان

–         …

قابل توجه شرکت کنندگان، در این دوره آموزشی که در دو سانس ارائه می گردد، ۱:۳۰ پایانی کلاس برای پرسش و پاسخ خواهد بود و علاقمندان می توانند تمامی دغدغه ها و مشکلات مطالعه و برنامه ریزی خود را با مشاور دپارتمان در میان بگذارند.

جهت رزرو رایگان اینجا کلیک نمائید

 هزینه این دوره آموزشی ۴۸٫۰۰۰ تومان می باشد، که دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع هزینه آنرا متقبل شده و دانشجویان خود را برای شرکت در این کلاس بورس می نماید.

قابل توجه آنکه به صورت تصادفی برای شرکت در کلاس با داوطلبان تماس گرفته خواهد شد. اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام نموده و اطلاعات فرم آنها کامل باشد. شایان ذکر است ظرفیت این دوره آموزشی به علت ساختار کارگاهی و مذاکره ای بودن کلاس، محدود می باشد.

یک دیدگاه برای “دوره آموزشی(رایگان) آشنائی با متدهای برنامه ریزی برای کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره مهندسی حرفه ای کیفیت (تربیت متخصص کیفیت)

س ژوئن 26 , 2012
دوره مهندسی حرفه ای  کیفیت  (تربیت متخصص کیفیت) هدف این دوره پوشش دادن به بخشی از شکاف بین صنعت و دانشگاه در حوزه مهندسی و مدیریت کیفیت است این دوره فرصتی است برای یادگیری و کسب تجربه‌ای قابل توجه در مدت زمان کوتاه(همراه با مثال های عملی و مورد کاوی […]