دانلود رایگان درسنامه جلد ۱ زیر ذره بین

1
درسنامه زبان عمومی ارشد زیر ذره بین
درسنامه زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

با سلام حضور دانشجویان عزیز

به اطلاع کلیه عزیزان می رساند، مولفین کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین، برای جلد اول کتاب درسنامه ای منتشر نموده اند. در این درسنامه، لغات کتاب به ۴۷ درس تقسیم شده است. این درسها به ترتیب اهمیت لغات مرتب شده و جهت دانلود رایگان در سایت قرار گرفته است. (بدین معنی که درس ۱ نسبت به ۲، درس ۲ نسبت به ۳ و … از اهمیت بیشتری برخوردار است.)

بدین ترتیب دیگر نیازی به بر هم زدن ترتیب لغات یا جست و جو برای لغات پرتکرار نیست. کافی ست فایل ۱۰ صفحه ای پیوست را پرینت گرفته و از درس اول شروع به مطالعه نمایید. هر درس حاوی ۴۵ لغت است و ترتیب الفبایی کتاب به کلی دستخوش تغییر شده و تنها منطق تقسیم بندی کتاب به دروس مختلف، تعداد تکرار لغات در کنکور و اهمیت آنها از دید مولفین بوده است.

اکنون با توجه به شرایط خود از درس شماره ۱ شروع به مطالعه کنید. برای افرادی که دیرتر کتاب را تهیه کرده اند یا سطح زبان پایینی دارند، توصیه می شود حتما ۲۰ درس اول کتاب را مطالعه نمایند تا به ۹۰۰ لغت مهم کنکوری مسلط شوند. سایر مخاطبین حتما کلیه ۴۷ درس کتاب را مطالعه نمایند.

به امید موفقیت روزافزون شما عزیزان

به جهت چاپ این بخش، در ویرایش آتی کتاب، خواهشمند است از انتشار آن در سایر سایتها (حتی با ذکر منبع) یا کتب و جزوات خودداری نمایید. با تشکر فراوان

جهت دانلود به سایت زبان عمومی ارشد مراجعه نمایید.

مدیر سایت

یک دیدگاه برای “دانلود رایگان درسنامه جلد ۱ زیر ذره بین

  1. سلام میشه اگه امکانش هست لطف کنین و فیل دانلودی واژگان را به همراه معنی قرار بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 27 مهر 93 (15مورد)

ی اکتبر 19 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- مهندس صنایع (خانم) آشنا به فروش و سیستم های مدیریتی نیازمندیم . tkk.empl@hotmail.com ۲۲۳۱۷۸۹۱ جهت دریافت ۱۴ مورد بعدی آگهی […]