دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد دوره‌های مجازی برای ادامه تحصیل در دکترا مشکلی ندارند

ایسنا- مدیرکل دفتر گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: دانش‌آموختگان دوره‌های مجازی کارشناسی ارشد آموزش محور برای ادامه تحصیل به مقطع بالاتر مشکلی ندارند.

 دکتر ابوالفضل حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اصلاح خبری که پیش از این در گفت‌وگو با وی منتشر شده بود، افزود: دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد مجازی تنها نمی‌توانند به صورت مجازی دردوره دکترا تحصیل کنند، چرا که هنوز سیستم مجازی در دوره دکترا وجود ندارد و زیرساخت و آیین نامه‌ آن هنوز تدوین نشده است.
 وی با بیان اینکه دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد دوره‌های مجازی برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر -دکترای نیمه متمرکز- مشکلی ندارند، خاطر نشان کرد: این دسته از دانش‌آموختگان می‌توانند همانند سایر دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد در مقطع بالاتر ادامه تحصیل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

انتخاب رشته تنها تا نهم ادامه دارد

ش مه 28 , 2011
ایسنا- توکلی با بیان اینکه مجازین آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند از پنج شنبه ۵ خرداد تا نهم خرداد ماه انتخاب رشته اینترنتی انجام دهند، اظهار کرد: آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به انتخاب رشته نشوند به منزله انصراف از ادامه مراحل آزمون تلقی خواهند شد.  وی […]