ثبت‌ نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از امروز

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز آزمون از ساعت ۱۴ امروز آغاز می‌شود و تا روز شنبه ۲۱ بهمن‌ماه ادامه دارد.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از ساعت ۱۴ امروز دوشنبه نهم بهمن آغاز می‌شود، امسال نسبت به سال گذشته ۴۹ درصد افزایش در رشته محل‌ها و ظرفیت‌ها وجود دارد به طوری‌که تعداد رشته محل‌ها به ۳۲۲۰ رشته محل افزایش پیدا کرده و ظرفیت پذیرش نیز نسبت به سال گذشته هفتاد هزار نفر شده است.
داوطلبان آزمون امسال می‌توانند بر اساس علاقه خود  ۲۰ رشته محل را انتخاب کنند که این انتخاب‌ها باید از یک مجموعه امتحانی صورت گیرد.
پذیرش دانشجو در رشته محل‌های انتخابی داوطلبان صرفا بر اساس نمره کل آنهاست و سطح رشته‌شهر در انتخاب اول وضعیتی را به لحاظ رقابتی ایجاد نمی‌کند.
امسال مرکز آزمون ۴۶ حوزه امتحانی در سطح کشور در نظر گرفته است و داوطلبان می‌توانند بدون توجه به ۲۰ رشته‌محل انتخابی خود حوزه امتحانی را مشخص کنند.
زمان برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در روزهای ۹، ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه سال ۹۲ و اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان در شهریور ماه سال ۹۲ است.

ایوزیان

پست بعدی

طرح های کسرخدمت سربازی برای علاقمندان

د ژانویه 28 , 2013
بدین وسیله به اطلاع می رساند دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته های مهندسی صنایع و مدیریت در صورت تمایل برای اخذ پروژه کسری خدمت در حوزه مدیریت دانش می توانند رزومه و در خواست خود را به آدرس ای میل H.Hoorshad@gmail.com ارسال نمایند علاقمندان حتما در عنوان […]