توضیحات دپارتمان در خصوص انتقال دوره های جنبی به موسسه توسعه

اطلاعیه دپارتمان

لینک

با توجه به انتقال برخی از دوره­های تکمیلی دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به «موسسه آموزش عالی آزاد توسعه» و همچنین اجرای دوره­های جدید در این موسسه، توضیحات و اطلاعات زیر خدمت متقاضیان و دانشپذیران محترم ارائه می­گردد:

۱-  دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع، سال­هاست با برگزاری دوره­های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم دانشگاه­های سراسری و دانشگاه آزاد و اخیرا کنکور متمرکز دکتری مهندسی صنایع به هزاران نفر از متقاضیان ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی مهندسی صنایع خدمات آموزشی ارایه نموده است. دپارتمان مهندسی صنایع با توجه به ضرورت تخصصی برگزار شدن آموزش­های خود اقدام به طراحی و برگزاری دوره­های تخصصی-کاربردی مهندسی صنایع در حوزه­های مختلف نمود که خوشبختاته با استقبال گسترده مخاطبان نیز روبرو شد. با افزایش تعداد دوره­ها و دانشپذیران و ضرورت حفظ و بهبود کیفیت این دوره­ها، تاسیس یک واحد آموزشی مجزا با امکانات فیزیکی لازم و فراهم ساختن فرصتی برای استفاده از تجارب اساتید و متخصصان برتر مهندسی صنایع کشور اجتناب ناپذیر بنظر می­رسید. لذا مدیریت دپارتمان مهندسی صنایع با هماهنگی به عمل آمده با “موسسه آموزش عالی آزاد توسعه” تصمیم گرفت از سال جاری دوره­های تخصصی خود را با همکاری این موسسه و به صورت مشترک برگزار نماید.

۲-  “موسسه آموزش عالی آزاد توسعه” با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه­های  مدیریت و مهندسی صنایع فعالیت می­نماید و  کادر علمی این موسسه متشکل از برترین اساتید کشور در زمینه مهندسی صنایع و مدیریت و همچنین متخصصان حرفه­ای صنعت در این حوزه است. همچنین کلیه ابعاد علمی و اجرایی این موسسه با هماهنگی کامل دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع «موسسه آموزش عالی پژوهش» و در امتداد دوره­های تعریف شده در چند سال اخیر است.

۳-  رسالت اصلی « موسسه آموزش عالی آزاد توسعه » کاهش شکاف بین نیاز صنعت کشور و آموزش­های رسمی دانشگاهی است. در تمامی این دوره­ها سعی می­شود دانشپذیران برای به دست گرفتن مسئولیت­های کلیدی و اجرایی در صنعت و ایفای صحیح وظیفه در این سمت­ها آماده گردند.

۴-  فعالیت­های دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع در زمینه دوره­های تکمیلی مهندسی صنایع با پایان دوره­های در حال برگزاری به « موسسه آموزش عالی آزاد توسعه » منتقل خواهد شد و در حال حاضر دانشپذیران می­توانند از خدمات این موسسه استفاده نمایند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

بسته های ویژه دپارتمان برای ارشد صنایع-صنایع

چ آگوست 22 , 2012
اطلاعیه دپارتمان به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش مهندسی صنایع و مهندسی مالی (۱۲۵۹) می رساند، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به عنوان مرکزی پیشرو برای آماده سازی متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، در راستای تکمیل خدمات آموزشی خود اقدام به تدوین […]