توضیحاتی در مورد همایش هدایت تحصیلی

با سلام

۱- قبل از هرچیز می خوام تشکر کنم از تموم کسایی که تو همایش حاضر شدن و حضورشون دلگرمی ما شد.
۲- می خواستم از کسایی که به دلیل زیاد بودن جمعیت و پر شدن سالن مجبور شدن روی زمین بشینن یا ایستاده مراسم رو دنبال کنن از طرف خودم به صورت جدا پوزش بخوام از موسسه هم خواستم که در مراسمات بعدی حتما جبران کنن. 
۳- یه سری شوخی ها رو برای اینکه مراسم از حالت خشک خارج شه با دوستانی که رتبه آوردن انجام دادم که البته با شناختی که دارم ازشون امیدوارم ناراحت نشده باشن. دلیلش این بود که دوستانی سال جدید می خوان کنکور بدن، بدونن کار نشد نداره و می شه با هر شرایطی که به قول خودشون شرایط خاص محسوب می شه هم رتبه خوب آورد.
۴- اونجوری که از دپارتمان پیگیری کردم برای دوستان شهرستانی یا کسایی که به دلیلی نتونستن در مراسم حاضر شن و در سایت پرسیده بودن، هم فیلم مراسم رو می تونین دو هفته دیگه از موسسه تهیه کنن. احتمالا به نمایندگی ها هم ارسال می شه.
۵- یه تعدادی هم سوال خوب(البته یه تعداد سوال زیاد) به دست من رسوندن در مورد کلاسها و چجوری درس خوندن و منابع و آزمون و …. اما آخر برنامه بود و فرصت نشد پاسخ بدم، تو اوایل این هفته حتما جواب اون سوالها رو روی سایت می ذارم تا همه استفاده کنن.
۶- باز هم کمی و کسری مراسم رو به بزرگی خودتون ببخشید و پیشنهادات و انتقاداتتون رو برای بهبود هرچه بیشتر حتما به موسسه منتقل می کنم.
موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دوره مقاله نویسی

ی ژوئن 12 , 2011
با سلام دوره مقاله نویسی توسط دپارتمان برگزار می شه. توی همایش گفتم که توی این مدت باقیمونده برای کسایی که احتمال خیلی زیاد قبول می شن تو کنکور، خوندن زبان و برخی دیگه از دوره های جانبی(البته دوره های مهم نه زاید) می تونه خیلی مفید باشه و یه […]