توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ساعت ۱۴ امروز و برگزاری آزمون از ۱۸ تا ۲۰ بهمن

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ تعداد ۸۹۶ هزار و ۴۴ داوطلب از ساعت ۱۴ امروز توزیع می‌شود.
پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ تعداد ۸۹۶ هزار و ۴۴ داوطلب از ساعت ۱۴ امروز در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون است که داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت خود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
همچنین، داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.
برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. براین اساس داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.
بنابراین گزارش، آندسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از ۶۶ کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت گرفته و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.
* امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه
داوطلبان چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲، ۴، ۵، ۶، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۴ و ۱۶ کارت شرکت در آزمون خود مواجه شوند باید برای اصلاح مورد یا موارد از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۲۱ بهمن‌ماه تنها به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مشکلات کارت خود را رفع کنند.
داوطلبانی که در هنگام ثبت‌نام نسبت به انتخاب بند(پیام نور) و (مؤسسات غیر انتفاعی غیر دولتی) اقدام نکرده‌اند و هم اکنون خواستار اعمال بند پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی هستند، لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در صفحه ۵ (دفترچه راهنمای ثبت‌نام) نسبت به پرداخت هزینه به مبلغ ۵۸۰۰۰ ریال(پنجاه و هشت هزار ریال) به صورت الکترونیکی اقدام و سپس بند مربوط را در قسمت ویرایش اعمال کنند.
* ثبت‌نام ۸۹۶ هزار و ۴۴ داوطلب در آزمون ارشد
در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ تعداد ۸۹۶ هزار و ۴۴ داوطلب در ۱۳۳ کدرشته امتحانی در شش گروه آموزشی ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۴۵۸ هزار و ۷۳۱ داوطلب دختر و مابقی را پسران تشکیل می‌دهند.
با توجه به اینکه برخی از داوطلبان متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم نیز بوده‌اند در نهایت برای ۹۸۵ هزار و ۹۷۷ داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است که از این تعداد ۴۹۹ هزار و ۶۵ کارت برای دختران و ۴۸۶ هزار و ۹۱۲ کارت برای پسران است.
آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۱۸، ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه در ۴۴ شهرستان و ۱۱۵ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 16 بهمن 91

د فوریه 4 , 2013