تنوع چینش سئوالات کنکور دکتری ۹۱/ توزیع ۳دفترچه در آزمون

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جزئیات دفترچه های سئوال و پاسخنامه های کنکور نیمه متمرکز دکتری سال ۹۱ گفت: تمامی دفترچه ها و پاسخنامه های آزمون دکتری در این دوره شخصی سازی شده است.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ۱۸۷ هزار و ۴۲۴ نفر در آزمون روز جمعه ۲۵ فروردین ماه ۹۱ به رقابت می پردازند. این تعداد از داوطلبان در ۹ گروه آموزشی و ۲۸۵ کد رشته شرکت دارند.

وی یادآور شد: ۹۴ حوزه امتحانی در ۳۲ شهرستان به عنوان حوزه های امتحانی کنکور دکتری درنظر گرفته شده است که از این تعداد ۳۵ حوزه امتحانی به شهر تهران اختصاص دارد.

توکلی اضافه کرد: آزمون اختصاصی در صبح روز جمعه و آزمون عمومی در بعدازظهر روز جمعه برگزار می شود و درب حوزه های امتحانی در صبح ساعت ۷:۳۰ و در بعدازظهر ساعت ۱۴:۰۰ بسته خواهد شد.

وی درباره ویژگی دفترچه آزمون های اختصاصی و عمومی کنکور دکتری سال ۹۱ گفت: دفترچه آزمون اختصاصی با تعداد متفاوت سئوالات برای هر گروه آموزشی به همراه پاسخنامه مربوطه توزیع می شود. برای آزمون بعدازظهر دو دفترچه آزمون زبان انگلیسی و آزمون استعداد تحصیلی با مدت زمان پاسخگویی ۱۲۰ دقیقه برای هر دفترچه به همراه یک فرم نظرخوانی میان داوطلبان توزیع می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: دفترچه ها و پاسخنامه ها همگی شخصی سازی شده اند و تنوع چینش سئوالات هم برای این دوره اعمال شده است.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 20 فروردین 91

ج آوریل 13 , 2012
۱-      یک شرکت معتبر خدماتی – تولیدی با بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت گاز از افراد ذیل دعوت به همکاری می نماید. شغل مدرک تحصیلی توضیحات کارشناس عملیات و فروش کارشناس صنایع/ مدیریت صنعتی/ اقتصاد/ بازرگانی آشنا با اصول فروش، بازاریابی و لجستیک و پشتیبانی با ۲ سال […]