تمدید مهلت ثبت نام در کنکور ارشد تا ساعت ۲۴ سه شنبه

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به درخواست داوطلبان درباره مشکلاتی که در پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ بوجود آمده است، گفت: برای رفع این مشکل مهلت زمانی ویرایش به مهلت زمانی ثبت نام اضافه شد.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: به دلیل مشکلاتی که در پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ بوجود آمده است، داوطلبان درخواست کرده اند که تا رفع این مشکل، امکان ثبت نام وجود داشته باشد.

وی افزود: مهلت زمانی ویرایش ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه ۹۰ است که داوطلبانی که پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند در این مهلت، اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند و افرادی هم تاکنون موفق نشده اند در کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ می توانند از این فرصت استفاده کرده و در آزمون ثبت نام کنند.

خدایی یادآور شد: مشکل پرداخت الکترونیکی ارتباطی به سیستم ثبت نام الکترونیک کارشناسی ارشد در داخل سازمان سنجش ندارد و امیدواریم این مشکل که خارج از سازمان سنجش است، به زودی رفع می شود.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که تاکنون ثبت نام نکرده اند می توانند با مراجعه به مراکز پستی کارت اعتباری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را خریداری کرده و در آزمون ثبت نام کنند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

ثبت نام 750 هزار نفر تا امروز در کنکور کارشناسی ارشد

ش نوامبر 19 , 2011
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به پایان یافتن مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب ۲۸ آبان فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. دکتر سید جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان می توانند با […]