تکمیل ظرفیت آزمون ارشد از شنبه ۹مهر

ایسنا – معاون سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز مهلت انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از ۹ مهر ماه خبر داد.

سید جلال طباطبایی  با اشاره به آغاز مهلت انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از روز شنبه ۹ مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی ‌www.sanjesh.org، گفت: بر این اساس داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند تا ۱۳ مهر ماه نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های رشته امتحانی اقدام کنند.

وی ادامه داد: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی در یکی از کد رشته محل‌های تحصیلی بورسیه و یا دارای شرایط خاص اعلام شده است، حق انتخاب کد رشته محل‌های این مرحله را ندارند.

معاون سازمان سنجش اظهار کرد: چنانچه هر یک از داوطلبان متقاضی مرحله تکمیل ظرفیت که به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام شده است، به غیر از کد رشته محل‌های بورسیه و کد رشته محل‌های دارای شرایط خاص، در ردیف پذیرفته‌شدگان هر یک از کد رشته محل‌های این مرحله قرار گیرند، قبولی قبلی آنان کان لم یکن تلقی می‌شود و باید برای ادامه تحصیل به محل قبولی جدید مراجعه کنند.

وی افزود: البته در صورتی که قبولی قبلی آنان مربوط به دوره روزانه باشد حتی با دادن انصراف از تحصیل نیز حق شرکت در آزمون سال بعد را نخواهد داشت.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع - چهار مهر (2)

د سپتامبر 26 , 2011
یک شرکت معتبر در زمینه تولید قطعات خودرو از افراد زیر دعوت به همکاری می نماید: ۱- کارشناس، دپارتمان مهندسی، مدرک مهندسی صنایع یا مکانیک، حداقل سه سال سابقه کار در صنعت خودرو ۲- کارشناس، دپارتمان مهندسی، مهندسی صنایع، آشنا با دستگاه های اندازه گیری دقیق ۳- مدیر – کارشناس، […]