تقدیر از رتبه های زیر ده در همایش پنجشنبه

3

قرار است در همایش هدایت تحصیلی که پنجشنبه این هفته (بیستم خرداد) برگزار شود از رتبه های برتر سال گذشته تقدیر شود. ابتدا قرار بود از رتبه های زیر ۵۰ تقدیر شود ولی چون تعداد خیلی زیاد بود، فقط به رتبه های زیر ده هدیه داده خواهد شد.

هدیه هر یک  از  این عزیزان یک عدد دوربین دیجیتال خواهد بود.
این دوستان دوباره مشخصات خود را به   info@eyvazian.ir ایمیل کنند یا به شماره ۸۸۹۱۳۷۶۷ (موسسه بینش) اطلاع دهند، و در ایمیل خود علاوه بر اطلاعات تماس اطلاعات لازم برای دیدن کارنامه در سایت سازمان سنجش را نیز ارسال کنید.

از دوستان دیگر هم تقاضا می کنم اگر می خواهند همایش را تشریف بیاورند حتما زنگ بزنند موسسه رزرو کنند، چون ظرفیت سالن محدود است.

ایوزیان

3 دیدگاه برای “تقدیر از رتبه های زیر ده در همایش پنجشنبه

  1. سلام استاد عزیزم. حسابی حالمونو گرفتی منو بگو که واسه این همایشه مسافرت نرفتم (خوب از اول نمیگفتین زیر ۵۰ ها بیان). اصلا جایزش مهم نیست ولی خوشحال بودیم که یه چند ساعتی دور هم خوش میگذرونیم که نشد. ………

  2. سلام دکتر.خسته نباشین.مثل اینکه خیلی levele همایش بالاس.ما که تازه میخوایم شروع به خوندن کنییم و همه چیم یادمون رفته هم بیایم؟یا دپرس بشم و ….

  3. سلام
    اصلا کار درستی نیست برای این که آمار کسایی که زیر ۵۰ شدند اول بگید که کیها هستن و از خدمات آموزشی ما استفاده کردن.بعد که لیستتون کامل شد بگید که نه.فقط به زیر ۱۰ جایزه میدیم.اینجوری که بین شما و پارسه دیگه فرقی نیست.ما روی شما یه جور دیگه حساب می کردیم.فکر کنم شما دیگه انقدر بین بچه های کنکوری معروف شدید که دیگه نیازی به این کارها و جمع آوری آمار برای خودتون نباشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پارکینگ برای همایش

چ ژوئن 9 , 2010