تغییر زمان ثبت نام در کنکور فراگیر

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر در تاریخ آغاز ثبت نام در سه آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: علت تغییر زمان بندی ثبت نام تاخیر در ارسال دفترچه ثبت نام برای چاپ نهایی و تغییر در تایید رشته های درسی برای این مقاطع بود.

جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، آخرین زمان بندی ثبت نام ۳ آزمون فراگیر پیام نور را اعلام کرد و گفت: ثبت نام در آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور از ۲۴ مهر آغاز می شود و تا اول آبان ماه ادامه می یابد.

وی افزود: همچنین ثبت نام داوطلبان در آزمون کارشناسی ناپیوسته و آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ۴ تا ۱۱ آبان ماه ۹۰ صورت می گیرد.
طباطبایی درباره زمان برگزاری این ۳ آزمون، اظهار داشت: آزمون سه دوره فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در روز ۲۳ دی ماه برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهها

چ اکتبر 5 , 2011
سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دارای برگ اعزام به خدمت به تاریخ یکم آبانماه ۱۳۹۰ را فراخواند. به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع تمامی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ اول آبانماه […]