تخفیفات توسعه بعنوان حامی پنجمین همایش آسیب شناسی منابع انسانی

موسسه توسعه بعنوان حامی “پنجمین همایش آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی” شرایط و تخفیفات ویژه ای برای دانش پذیران و خود و علاقه مندان حوزه پژوهشگری در نظر گرفته است.

خلاصه ای از محوریت مشخصات و اهداف این کنفرانس به شرح زیر میباشد:

منابع انسانی سازمان ها مهم ترین سرمایه هر بنگاه محسوب می شوند و ارتباط مستقیم با رشد اقتصادی آن دارند. در جهت مدیریت بر منابع انسانی، و ارزش افزوده ای که برای هر سازمان ایجاد می نماید، همیشه مشکلات و فراز و نشیب هایی وجود دارد. این همایش از اولین تا چهارمین دوره خود، حوزه های مختلف منابع انسانی را تحت بررسی قرار داده است و از اساتید مجرب و خبره این حوزه در ادوار گذشته خود بهره برده است. در پنجمین همایش آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی نیز به بررسی چالش های جدید این حوزه می پردازیم و آینده منابع انسانی را تحت بررسی قرار خواهیم داد. لذا در روز پنج شنبه مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۵ در محل تهران-دانشگاه شهید بهشتی از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۵:۰۰ همایش فوق را با تجربه علمی و اجرائی چهار همایش قبلی برگزار خواهیم نمود. لذا اساتید مجرب این حوزه را گردهم آوردیم و از تمامی مدیران و کارشناسان علاقمند دعوت می گردد تا با حضور و مشارکت در این همایش ارزشمند به ارزشمندتر نمودن این همایش بیافزایند.

مکان: تهران-دانشگاه شهید بهشتی *پنج شنبه ۳۱/۰۴/۱۳۹۵ (۸:۳۰ صبح لغایت ۱۵ عصر)

هزینه ثبت نام: به ازاء هر نفر ۴٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال خالص.(این هزینه شامل استفاده از سخنرانی ها و مقالات ارزشمند، پذیرایی صبح و ظهر کل زمان دوره آموزشی، بسته دوره آموزشی، مجموعه مقالات علمی و صدور گواهینامه معتبر گذراندن همایش میباشد.)

مهلت ارسال مقالات: ۱۳۹۵/۰۴/۱۹

زمان اعلام نتایج بررسی مقالات: ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


شرایط ویژه موسسه توسعه برای حضور در این کنفرانس بشرح زیر میباشد:

هزینه ثبت نام برای دانش پذیرانی که از خدمات موسسه توسعه و پژوهش استفاده نموده اند بابرخورداری از ۱۵% تخفیف: ۳٫۹۱۰٫۰۰۰ ریال

هزینه ثبت نام برای علاقه مندانی که از خدمات موسسه توسعه و پژوهش استفاده نکرده اند بابرخورداری از ۱۰% تخفیف: ۴٫۱۴۰٫۰۰۰ ریال

این تخفیفات صرفاً به افرادی تعلق میگیرد که از موسسه توسعه معرفی نامه رسمی داشته و از طریق سایت موسسه توسعه نسبت به ثبت نام اقدام و در قسمت توضیح تخفیفات عبارت “تخفیف همایش منابع انسانی” را قید نمایند.


اعضای کمیته سیاست گذاری همایش:

۱)  آقای علی اخلاقی: دبیر سلسله همایش های آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی

۲)   آقای دکتر سید مهدی الوانی: استاد برجسته و عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی

۳)   آقای دکتر رحمت اله پاکدل: مدیر کل امور اداری و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور

۴)   آقای دکتر ابراهیم شیخ: مدیر منابع انسانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

۵)   آقای ذبیح اله سلمانی: مدیر عامل مجمع مدیران منابع انسانی قوای سه گانه

۶)   آقای دکتر سید احمد طباطبائی: عضو کمیته منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت

۷)   آقای پروفسور ناصر میر سپاسی:پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران

اعضای کمیته علمی و سخنرانان همایش:

۱)   آقای دکتر بهزاد ابوالعلائی: عضو هیئت علمی سازمان مدیریت صنعتی

مقاله: چرا آموزش های سازمانی به اندازه ای که انتظار داریم اثربخش نیست

۲)   خانم بی بی سیده اسحاق زاده: مدیر کل آموزش و منابع انسانی بانک مرکزی ج.ا.ا

مقاله: آسیب شناسی عدم بهره گیری از سیستم مدیریت دانش در سازمان ها

۳)   آقای دکتر کاوه تیمور نژاد: مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران

مقاله: بررسی مدل های پیشرفته منابع انسانی و آسیب شناسی وضع موجود

۴)   آقای دکتر سید احمد طباطبائی: عضو کمیته منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت

مقاله: آموزش بدهیم که آموزش ندهیم

۵)   آقای دکتر داریوش غلام زاده: استاد مدعو دانشگاه کارلتون کانادا

مقاله: مربی گری از طریق ارائه بازخور موثر

دعوت دبیر همایش:

همانطور که مستحضر هستید، منابع انسانی سازمان ها مهم ترین سرمایه هر بنگاه محسوب می شوند و ارتباط مستقیم با رشد اقتصادی آن دارند. در جهت مدیریت بر منابع انسانی، و ارزش افزوده ای که برای هر سازمان ایجاد می نماید، همیشه مشکلات و فراز و نشیب هایی وجود دارد. این همایش از اولین تا چهارمین دوره خود، حوزه های مختلف منابع انسانی را تحت بررسی قرار داده است و از اساتید مجرب و خبره این حوزه در ادوار گذشته خود بهره برده است. در پنجمین همایش آسیب شناسی مدیریت منابع انسانی نیز به بررسی چالش های جدید این حوزه می پردازیم و آینده منابع انسانی را تحت بررسی قرار خواهیم داد. لذا در روز پنج شنبه مورخ ۳۱/۰۴/۱۳۹۵ در محل تهران-دانشگاه شهید بهشتی از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۵:۰۰ همایش فوق را با تجربه علمی و اجرائی چهار همایش قبلی برگزار خواهیم نمود. لذا اساتید مجرب این حوزه را گردهم آوردیم و از تمامی مدیران و کارشناسان علاقمند دعوت می گردد تا با حضور و مشارکت در این همایش ارزشمند به ارزشمندتر نمودن این همایش بیافزایند.


علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در کنفرانس فوق از طریق زیر اقدام نمایند:

درصورت تمایل جهت ثبت نام میتوانید از قسمت ثبت نام آنلاین اقدام نموده و پس از انجام ثبت نام یا درصورت داشتن سوال به سایت Tihe.ac.ir مراجعه فرموده با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ داخلی ۱۲۷ تماس حاصل فرمایید.

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جشنواره موسسه توسعه به مناسبت اعلام نتایج ارشد فقط تا 11 تیر

د ژوئن 20 , 2016
بدین وسیله به اطلاع میرساند موسسه توسعه با همکاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع همزمان با اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد، ضمن آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای کلیه شرکت کنندگان در کنکور به مدت ۲ هفته از تاریخ ۲۸ خرداد تا ۱۱ تیر ۹۵، مجموعه های آموزشی ویژه ای با […]