بیاید ما هم گوشه ای از سفره مهمانی خدا را بگیریم‎‎

سلام بر دوستان عزیز

اگر خاطرتون باشه یک سال پیش همین موقع ها بود که این کار قشنگ“خیریه دانشجویی ما” به پیشنهاد  دکتر ایوزیان شروع شد.

ما از صمیم قلب خوشحالیم که  فرصتی پیدا کردیم تا در کنار درس و کار و .. حواسمون به خانواده های نیازمند هم باشد و در این روزمرگی زندگی که همگی کم و بیش بهش دچار شده ایم گاهی یادی از این خانواده های  نیازمند و محترم  بکنیم و در حد توانمان به یاری خدا گره ای از کارشان باز کنیم و غمی از دلهایشان بکاهیم.

در طی  یکسال اخیر تعداد خانواده های تحت پوشش خیریه دانشجویی ما به ۱۰۰ رسید (که گزارش کمک هایی که به این خانواده ها در یکسال اخیرشده است را در مرحله ۱۴ ام “خیریه دانشجویی ما” به اطلاع شما رساندیم)

از ماه رمضان سال گذشته تا به امروز به خواست خدا و با کمک های نقدی و غیر نقدی شما جوان های خوش قلب که به طور مسمتر خیریه خودتون را یاری کرده اید دل خیلی از این خانواده های عزیز شاد شد.

یکسال پیش با کمک شما برای حدود ۱۵۰ خانوار بسته های غذایی تهیه کردیم ، بیایید دست به دست هم بدهیم و یکبار دیگر برای این خانواده های  آبرودار که توان خرید مواد غذایی برای ماه مبارک رمضان را ندارند اقلامی را تهیه کنیم تا حداقل با دریافت بسته ها ی غذایی تاحدودی کمتردل نگران تهیه غذای سحر و افطار خانواده خود  باشند و با آسودگی خاطر بتوانند ازلحظات معنوی این ماه مبارک بهره ببرند،باشد که به لطف خداوندوبادعای این عزیزان ماهم موردلطف بیشترخداوند واقع شویم وگره ای ازمشکلاتمان بازشود.

یاعلی

 

در چــنین مه که انس و جان یارب . . . بر سر سفــره تــو مــهــمـان است

نظـــرى ســوى دردمنــدان کــــن . . . اى کــه نــامـت شفا و درمان است


به صفحه ما درفیسبوک ملحق شوید

با زدن تنها یک ایمیل به ما بپیوندید:

kind.students@gmail.com

 بنیاد خیریه ای که مورد اعتماد ما هستند و در همه زمینه ها  به “خیریه دانشجویی ما” کمک میکنند: 

 بنیاد فارس المومنین

 شماره کارت، جهت دریافت کمک های شما دوستان:

شماره کارت
۶۱۰۴۳۳۷۹۸۶۸۸۴۲۶۸

بانک ملت

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 8 تیر 93

ی ژوئن 29 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- مهندس صنایع جهت سرپرستی کارگاه باسابقه کار اجرایی حداقل ۵سال نیازمندیم . ۸۸۳۴۵۸۵۶ جهت دریافت ۹ مورد بعدی آگهی های […]