برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه «تهران ۲» جمعه

پرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا: آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه تهران ۲ (پردیس البرز)، جمعه ۲۴ شهریور در دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

داوطلبان می‌توانند از امروز ۱۹ شهریور ماه با مراجعه به سایت اینترنتی دانشگاه تهران و سامانه ثبت‌نام و وارد کردن کد رهگیری کارت آزمون خود را چاپ کرده و در روز آزمون همراه خود داشته باشند.

لازم به ذکر است که ساعت شروع آزمون ساعت ۹ صبح بوده و داوطلبان باید یک ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که تا ۲۲ شهریور موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود نشده‌اند، در صورت قطعی شدن ثبت نامشان لازم است ساعت ۷:۳۰ روز آزمون با در دست داشتن کلیه مدارک ثبت نامی و کارت ملی به واحد نقص مدارک مستقر در محل آزمون مراجعه کنند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتایج آزمون دکتری 26 شهریور اعلام می شود

ی سپتامبر 9 , 2012
ˈحسین توکلیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۱ از روز یکشنبه، ۲۶ شهریورماه از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد. وی افزود: پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۹۱ […]