انتشار دفترچه کنکور دکتری ۹۲، آغاز ثبت نام، مواد کنکور مهندسی صنایع بدون تغییر

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری(Ph.D)   نیمه متمرکزسال ۱۳۹۲ می رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور از روز سه‌شنبه ۷/۹/۹۱ (هفتم آذر ماه ۱۳۹۱) به صورت اینترنتی آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۲/۹/۹۱ (دوازدهم آذر ماه ۹۱) پایان می‌پذیرد.
دفترچه راهنمای شرکت در آزمون از ساعت ۱۴ روز پنج شنبه ۲/۹/۹۱ بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعیه این سازمان در خصوص شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشریه پیک سنجش روز دوشنبه ۶/۹/۹۱ منتشر و همزمان نیز بر روی سایت سازمان قرار داده می‌‌شود.

ضمناً به اطلاع می رساند که آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D)  نیمه متمرکزسال ۱۳۹۲ در صبح و بعدازظهر روز جمعه ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.

 

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کنکوریها بخونن

د نوامبر 26 , 2012
مهندسی صنایع و کنکور کارشناسی ارشد این رشته مهندسی صنایع رشته‌ایست که با طراحی، پیاده سازی و بهبود و کنترل سیستمهای یکپارچه ای از انسان (human)، مواد (material)، اطلاعات (information)، تجهیزات (instrument) و انرژی (energy)مرتبط است. همانطور که از تعریف این رشته پیداست، فارغ التحصیلان این رشته معمولا در فضایی […]