افزایش ۳۱ درصدی ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری آنا: رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه از پس‌فردا، ۲۱ شهریورماه اعلام می‌شود از امکان انتخاب رشته مجدد برای پذیرفته‌نشدگان خبر داد.

ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام اینکه نتایج آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه از پس‌فردا، ۲۱ شهریورماه ساعت ۸ صبح از طریق پایگاه اعلام نتایج مرکز آزمون به ادرس www.azmoon.com اعلام می‌شود از امکان انتخاب رشته مجدد برای پذیرفته‌نشدگان خبر داد.

وی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور کارنامه خود را دریافت کنند.

*ثبت‌نام در دانشگاه‌ها از اول تا سوم مهر

اقبالی اظهار داشت: ثبت نام در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از اول تا سوم مهرماه انجام می‌شود و اطلاعیه مربوط به مدارک مورد نیاز روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی به آدرس pubr-azmoon.com می‌شود.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی اردیبهشت‌ماه برگزار شد، عنوان کرد: در این آزمون ۶۲۵ هزار و ۹۳۵ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۸۰ درصد معادل ۴۹۹ هزار و ۸۵۰ نفر در جلسه حاضر شدند و تعداد پذیرفته‌شدگان این آزمون ۶۳ هزار و ۴۱۹ نفر است.

اقبالی افزود: از تعداد کل پذیرفته‌شدگان ۵۶ درصد مردان و ۴۴ درصد زنان هستند و در این آزمون ۳۱ درصد ظرفیت پذیرش نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پذیرفته نشده‌اند می‌رسانیم که ظرفیت‌های جدیدی در واحدها و پردیس‌های دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده که طی روزهای پایانی شهریورماه این رشته‌شهرهای جدید اعلام خواهد شد و داوطلبان می‌توانند انتخاب رشته مجدد داشته باشند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 21 شهریور 91

س سپتامبر 11 , 2012
۱- مهندس صنایع گرایش برنامه ریزی تولید و یا تحلیل سیستمها با حداقل ۲ سال سابقه کار  ارسال رزومه : info@doostanenik.com ۲- شرکت معتبر جهت تکمیل , کادرخود به یکنفر فوق دیپلم مکانیک یالیسانس صنایع آشنا به نرم افزارMSP،کامپیوتر  وابزارهای کیفی(ارسال رزومه به) gmail.com@ sanat.recruitment ۳- کارشناس نگهداری وتعمیرات فارغ […]