اعلام نتایج دکتری: دوشنبه ساعت ۱۴٫۳۰

2
دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری۹۲ منتشر شد و نتایج اولیه نیز فردا اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج اولیه داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت پذیرش در هر کدرشته امتحانی و براساس نمره کل حاصل از ۸۰ نمره آزمون و ۲۰ % معدل (شامل معدل های تراز شده مقاطع: کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای) و با توجه به کد رشته امتحانی که داوطلب در آزمون آن شرکت کرده، ساعت ۱۴:۳۰ دوشنبه ۲۶ فروردین ماه اعلام خواهد شد.

افراد مجاز به انتخاب رشته با توجه به نمره اکتسابی، کد محل انتخابی و ظرفیت رشته محل‌ها و در مقایسه با سایر داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، برای مصاحبه به کدرشته محل‌ها معرفی خواهند شد. بدیهی است فردی که مجاز به انتخاب رشته می‌شود، در صورت عدم احراز شرایط لازم در مقایسه با سایر انتخاب رشته کنندگان برای مصاحبه معرفی نخواهد شد.

پذیرش نهایی

پس از انتخاب رشته توسط داوطلبان با توجه به ظرفیت هر کد رشته محل دانشگاهی و بر اساس اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و نمرات علمی آزمون و با در نظر گرفتن سایر ضوابط (از جمله سهمیه رزمندگان، مربی و …) از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کدرشته محل، فهرست اسامی داوطلبان واجد شرایط شرکت در مصاحبه (هر داوطلب حداکثر به پنج کدرشته محل) استخراج و در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ به منظور شرکت در مصاحبه از طریق سایت سازمان اعلام خواهد شد.

داوطلبانی که اسامی آنان برای شرکت در مصاحبه اعلام می‌ شود باید با توجه به جدول زمانی اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی درج می شود با به همراه داشتن مدارک لازم به شرح مندرج در اطلاعیه ذیربط و مدارکی که مورد نظر دانشگاه مصاحبه کننده است (با توجه به اطلاعات مندرج در سایت هر دانشگاه) به مؤسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه و در مصاحبه شرکت کنند.

ایوزیان

2 دیدگاه برای “اعلام نتایج دکتری: دوشنبه ساعت ۱۴٫۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 26 فروردین 92

د آوریل 15 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com  ارسال نمایند. ۱-     شرکت فن آوران پارسیان جهت تکمیل کادر تخصصی خود در زمینه اجرای پروژه های EPC نیاز به همکاری با افراد ذیل از دانشگاههای […]