اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد در ۴ مهر

4

اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ ۱۳۸ کد رشته امتحانی آزمون‌ ورودی ‌دوره های ‌کارشناسی‌ ارشد سال ۹۰ اعلام شد و بر اساس اعلام سازمان سنجش نتایج تکمیل ظرفیت برای برخی کد رشته های جدید ۴ مهرماه اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اطلاعیه پذیرش دانشجو در برخی از کد رشته محل های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ در تاریخ ۴ مهرماه از طریق نشریه پیک سنجش و سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر می شود.

همچنین فهرست اسامی قبول شدگان نهایی ۱۰ کد رشته امتحانی باقیمانده از ۱۴۸ کد رشته به علت داشتن شرایط خاص و باتوجه به اینکه ثبت نام و برگزاری آزمون برخی از کد رشته های امتحانی مذکور توسط موسسات آموزشی ذیربط با هماهنگی این سازمان انجام شده است، به طریق مقتضی، نتیجه نهایی با هماهنگی ارگانهای مربوط متعاقباً استخراج و اعلام خواهد شد.

برخی از دانشگاهها زمانهای متفاوتی را برای ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور کارشناسی ارشد ۹۰ اعلام کرده اند که داوطلبان برای اطلاع آن باید به اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ مراجعه کنند.

کلیه‌ پذیرفته‌ شدگانی‌ که‌ اسامی‌ آنها به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ هریک‌ از ۱۳۸ کد رشته‌ امتحانی‌ اعلام‌ شده‌ است و دانشگاه مربوطه زمانی برای ثبت نام اعلام نکرده است می توانند در یکی‌ از روزهای‌ دوشنبه، سه‌شنبه و چهار‌شنبه ۱۴ تا ۱۶ مهرماه برای ‌ثبت‌نام‌ به ‌دانشگاهها و موسسات ‌آموزش ‌عالی مربوطه مراجعه کنند.

برخی‌ از دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ درخواست‌ کاهش ظرفیت‌ پذیرش‌ دانشجو در برخی‌ از کد رشته‌ها را کرده اند که پذیرش براساس ظرفیت کاهش یافته صورت گرفته است و فهرست این ۱۲۹ کد رشته در سازمان سنجش آموزش کشور مشخص شده است.

ایوزیان

4 دیدگاه برای “اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور ارشد در ۴ مهر

  1. salam aghaye doktor
    man payam nur ba rotbe 611 ghabul shodam reshte sanaye sanaye
    amma hanuz yek term tu daneshgahe lisansam vahed daram
    be nazare shoma rezerv mikonan terme bad beram arshad bekhunam tu payam nur?

    1. سلام. فکر کنم چون درستون تموم نشده، قانونا نتونین این کار رو بکنین. از دانشگاه بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تغییر زمان دومین کنکوردکتری

چ سپتامبر 7 , 2011
قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تازه ترین اخبار درباره آزمون نیمه متمرکز دکتری گفت: نتایج نهایی اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۰ در نیمه دوم شهریورماه اعلام می شود و زمان دومین آزمون دکتری در سال ۹۰ نیز تغییر کرد. دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو […]