اعلام ظرفیت نهایی کنکور کارشناسی ارشد۹۱ به تفکیک و نتایج نهایی در دهه دوم شهریور اعلام می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به ظرفیت پذیرش بیش از ۸۵ هزار نفری در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱، جزییات ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون را به تفکیک دوره‌های مختلف تحصیلی تشریح کرد.

حسین توکلی با اشاره به پذیرش ۸۲ هزار و ۳۵۳ داوطلب در دوره‌های مختلف آزمون کارشناسی ارشد، گفت: در دوره‌ روزانه ۳۵ هزار و ۶۷۰ داوطلب، شبانه ۱۵ هزار و ۷۵۱ داوطلب و نیمه‌ حضوری ۸۲۱ داوطلب پذیرفته می‌شوند.

وی با بیان این‌که ظرفیت دانشگاه‌ پیام‌نور در دوره کارشناسی ارشد هشت هزار و ۱۸۹ داوطلب است، اظهار کرد: ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌های غیرانتفاعی شش هزار و ۳۱۱ داوطلب، مجازی ۱۰ هزار و ۸۸۰ داوطلب و بین‌الملل چهار هزار و ۷۳۱ داوطلب است.

وی گفت: البته ظرفیت‌ پذیرش داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد با احتساب سهمیه‌ها به بیش از ۸۵ هزار نفر می‌رسد.

دکتر توکلی در خاتمه با بیان اینکه نتایج اولیه اعلام شده و مجازین تا پنجشنبه ۱۱ خرداد برای انتخاب رشته مهلت دارند، از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها در ۱۱ تا ۱۳ شهریور ماه خبر داد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع-10 خرداد 91

چ مه 30 , 2012
۱- استخدام کارشناس آقا مهندس صنایع – برق یا مکانیک با حداقل  سال سابقه کار در زمینه برنامه ریزی تولید سیستم های مدیریت کیفیت و کنترل کیفی تولید جهت کارخانه پرند تلفن:(داخلی۱۴۴ )    ۲۳۵۶۰    ۲۲۰۵۷۴۳۳   فکس: ۲۲۰۵۹۷۴۱         job@nmp-co.ir ۲- کارشناس تضمین کیفیت محل کار: شهرک صنعتی شمس آباد فکس: […]