اعلام اصلاحات دفترچه کنکور دکتری/ ثبت نام ۱۴۰ هزار نفر

دکتر حسین توکلی: ۱۴۰ هزار و ۶۴ تاکنون در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۴ ثبت نام کرده اند و پیش بینی می شود تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۶ آذرماه که آخرین مهلت ثبت نام است این تعداد افزایش یابد.وی افزود: به داوطلبان توصیه می شود که هر چه زودتر نسبت به ثبت نام اقدام کنند. مهلت داده شده تمدید نمی شود.توکلی یادآور شد: اصلاحات دفترچه کنکور دکتری سال ۹۴ اعلام شده است و داوطلبان پیش از این تکمیل تقاضانامه ثبت نام باید به این اصلاحات توجه کنند.

جدول اصلاحات دفترچه کنکور دکتری سال ۹۴

گروه کد نام رشته امتحانی مورد و یا موارد اصلاح شده
علوم انسانی ۲۱۰۸ تاریخ – تاریخ ایران بعد از اسلام عنوان صحیح رشته شماره ۵ “تاریخ اثنی عشری” است.
علوم انسانی ۲۱۰۹ تاریخ – تاریخ ایران قبل از اسلام مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی به شرح زیر اصلاح می شود: تاریخ ایران از آغاز تا هخامنشیان
علوم انسانی ۲۱۲۱ فلسفه عنوان صحیح رشته شماره ۴ “فلسفه اخلاق تطبیقی” است.
علوم انسانی ۲۱۲۲ فلسفه تعلیم و تربیت فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد کلیه گرایش های رشته مشاوره نیز می توانند در این رشته امتحانی ثبت نام و شرکت کنند.
علوم انسانی ۲۱۲۳ برنامه ریزی درسی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد کلیه گرایش های رشته مشاوره نیز می توانند در این رشته امتحانی ثبت نام و شرکت کنند.
علوم انسانی ۲۱۲۴ مدیریت آموزشی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد کلیه گرایش های رشته مشاوره نیز می توانند در این رشته امتحانی ثبت نام و شرکت کنند.
علوم انسانی ۲۱۲۵ روانشناسی تربیتی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد کلیه گرایش های رشته مشاوره نیز می توانند در این رشته امتحانی ثبت نام و شرکت کنند.
علوم انسانی ۲۱۲۶ تکنولوژی آموزشی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد کلیه گرایش های رشته مشاوره نیز می توانند در این رشته امتحانی ثبت نام و شرکت کنند.
علوم انسانی ۲۱۳۹ الهیات – فقه و مبانی حقوق اسلامی رشته فقه و حقوق خصوصی به عنوان رشته ۶ به مجموعه رشته های این رشته امتحانی اضافه شده است.
علوم انسانی ۲۱۴۱ الهیات – تاریخ و تمدن اسلامی عنوان صحیح رشته امتحانی و همچنین رشته تحصیلی این رشته امتحانی الهیات – تاریخ و تمدن ملل اسلامی است.
علوم پایه ۲۲۲۳ علوم جانوری – فیزیولوژی جانوری مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی به شرح زیر اصلاح می شود: فیزیولوژی اندام ها، بیوشیمی، زیست شناسی سلولی و مولکولی
فنی مهندسی ۲۳۶۰ مهندسی شیمی عنوان صحیح گرایش رشته مهندسی شیمی “تمام گرایش ها به جز گرایش های مهندسی پلیمر، بیوتکنولوژی و محیط زیست” است.
دامپزشکی ۲۷۱۰ بهداشت آبزیان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد بهداشت آبزیان نیز می توانند در این رشته امتحانی ثبت نام و شرکت کنند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تخفیف ویژه دانشگاه های تهران - امیرکبیر - شریف و علم و صنعت

س دسامبر 16 , 2014
بدینوسیله به اطلاع داوطلبین گرامی میرساند موسسه پژوهش برای کلیه خدمات خود در راستای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد بهمن ۹۴ طبق روال سالهای قبل برای دانشجویان محترم رشته مهندسی صنایع دانشگاه های تهران، امیرکبیر، صنعتی شریف و علم و صنعت تخفیف ویژه در نظر گرفته است که این تخفیفات علاوه بر […]