اعتراض به حذف گرایش بهره وری از مجموعه مهندسی صنایع

به اطلاع داوطلبین گرامی میرساند با توجه به این که پس از انتشار دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مشخص شد ،گرایش بهره وری در دفترچه درج نشده است، دپارتمان مهندسی صنایع موسسه پژوهش تلاش خواهد کرد با انعکاس این مطلب به مسئولین وزارت علوم، اساتید دانشکده های مهندسی صنایع، و سازمان سنجش، این گرایش دوباره به کد ۱۲۵۹ (مهندسی صنایع) بازگردد.

لازم به ذکر است در سال گذشته برای گرایش مدیریت پروژه نیز چنین اتفاقی افتاد، و پس از چاپ در دفترچه شماره یک (ثبت نام کنکور) ، این رشته در کد ۱۲۵۹ اعلام نشده بود ،ولی در دفترچه شماره دو (انتخاب رشته) مجددا اضافه گردید ،این احتمال می رود که گرایش بهره وری نیز چنین شود.
دانشجویانی که علاقه دارند این موضوع پیگیری شود اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، دانشگاه، شماره دانشجویی) را به ایمیل iedepcrm@gmail.com بفرستند  تا به همراه نامه زیر به وزارت علوم ارسال شود.

نامه اعتراض به حذف گرایش بهره وری

 

لینک خبر

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیشنهاد شگفت انگیز:ثبت نام دردوره یکساله مالی با تخفیف ویژه

چ دسامبر 9 , 2015
بدین وسیله به اطلاع کلیه علاقمندان شرکت در دوره های موسسه توسعه می رساند: موسسه توسعه طرح پیشنهادات شگفت انگیز خود را در مقاطع زمانی خاص برای دوره ها، کارگاه ها و سایر خدمات در سال ۹۴ ارائه خواهد نمود. این پیشنهادات عموماً با ظرفیت محدود و در زمان محدود […]