اطلاعیه سنجش در مورد هزینه ۳۳۰۰ تومان مابه التفاوت

سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰ می‌رساند محاسبه و تعیین  هزینه ثبت نام برای آزمون‌ها با تصویب مراجع قانونی صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه در سال جاری هزینه ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰ مبلغ ۱۳۸۰۰۰ ریال تعیین و پس از اتمام مراحل ثبت نام به این سازمان ابلاغ گردیده است.  داوطلبان در زمان ثبت نام مبلغ ۱۰۵۰۰۰ ریال پرداخت نموده‌اند و این سازمان می‌بایست قوانین موضوعه کشور را رعایت نماید چاره‌ای جز دریافت ما به التفاوت هزینه ثبت نام(۳۳۰۰۰ ریال) در زمان توزیع کارت نداشته است. لذا براساس اطلاعیه‌های مورخ ۸۹/۱۱/۱۷ و ۸۹/۱۱/۲۴ روشهای مختلف پرداخت مبلغ فوق را به استحضار داوطلبان رسانیده است مع‌الهذا جهت رفاه حال داوطلبانی که موفق به پرداخت مبلغ فوق و دریافت کارت نشده‌اند می رساند این داوطلبان در این مرحله نیازی به پرداخت مبلغ فوق نداشته و می توانند طبق روال عادی نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند. سپس نسبت به واریز مبلغ ۳۳۰۰۰ ریال برای یک رشته امتحانی و ۶۶۰۰۰ ریال برای دو رشته امتحانی به حساب ۷۴۸ خزانه نزد بانک ملی ایران اقدام و حداکثر تا تاریخ ۸۹/۱۲/۵ فیش مربوطه را به آدرس تهران صندوق پستی ۴۳۷۸-۱۵۸۷۵ واحد ثبت نام آزمون تحصیلات تکمیلی سازمان سنجش آموزش کشور با درج شماره پرونده و نام و نام خانوادگی خود ارسال نمایند.
ضمنا سایر افرادی که قبلا از روش های دیگر معرفی شده در اطلاعیه مربوطه نسبت به خرید اقدام نموده اند یا مایل هستند از این روش ها اقدام نمایند لازم است اطلاعات دریافت شده از طریق روش های اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگی حداکثر تا تاریخ ۸۹/۱۲/۵ به صندوق پستی فوق ارسال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

حرف آخر

چ فوریه 16 , 2011
سلام به همگی. من و آقای خاکبازان (بیشتر ایشون)یکم فکر کردیم و گفتیم برای این روزای آخر براتون بحرفیم: خب،کنکور ۸۹ هم با تمام فراز و نشیبها و تغییرات و سردرگمیهاش رسید. یادم نمیاد هیچ سالی بچه ها انقدر با هیجانات مختلف درگیر بوده باشن ولی هر چی بود و […]