آموزش فنون ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی صنایع در خارج از کشور

1

اطلاعیه دپارتمان

امروزه با توجه به ظرفیت محدود دانشگاه ها در ایران، مخصوصا در مقاطع تحصیلات تکمیلی و گاها عدم کیفیت علمی مناسب مراکز علمی داخلی، بسیاری از جویندگان علم در پی ادامه تحصیل در خارج از مرزهای کشور می باشند. اما بزرگترین مشکل برای این دسته از افراد عدم آشنایی نسبت به محیط جدید و چند و چون فرآیند این کار است.

هرچند موسسات خصوصی در سال های اخیر تحت عنوان موسسات اعزام دانشجو به خارج در این امر فعال شده اند اما برخی سوء استفاده ها و گران فروشی ها باعث از میان رفتن اعتماد داوطلبین نسبت به آنها شده است.

پیرو همین بحث و با توجه به اهمیت موضوع، موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش بر آن شد تا با استفاده از دانشجویانی که خود این راه را پیموده اند و از نزدیک با کم وکیف این امر آشنا شده اند اقدام به انتقال تجربیات به صورت مستقیم به علاقمندان نماید.

 زمان دوره: پنج شنبه ۱۱ خرداد ماه ۹۱ – ساعت ۱۴ الی ۱۹

طول دوره: ۵ ساعت

هزینه دوره : ۴۸٫۰۰۰ تومان

مدرس: مهندس امیر موسوی حجازی

 برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید

اطلاعات بیشتر : ۸۶۷۴۱ -۰۲۱

مناسب برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بالاخص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی صنایع و مدیریت و علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا، امریکا، اروپا و….

 

ایوزیان

یک دیدگاه برای “آموزش فنون ادامه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی صنایع در خارج از کشور

  1. اگه ممکنه بازم بذارید تو این تاریخ ما مشغول انتخاب رشته بودیم. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

امروز اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 91(6 خرداد)

ش مه 26 , 2012
پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ امروز از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود. در آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ حدود ۳۰۷ هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده‌اند. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ از امروز می‌توانند با استفاده از شماره داوطلبی یا […]