آمار برای علم داده

1

افرادی که در حوزه علم داده فعالیت کرده‌اند، می‌دانند که دانش پایه‌ای که برای بکارگیری تکنیک‌ها و الگوریتم‌های موجود در علم داده به آن نیاز دارند، آمار مهندسی می‌باشد. معمولاً در دوره‌های آموزش علوم داده بیشتر به مباحثی نظیر برنامه‌نویسی، یادگیری ماشین، داده کاوی، یادگیری عمیق و … پرداخته می‌شود. در صورتیکه علاقمندان ورود به حوزه علم داده از دانش خوب در آمار مهندسی و کاربردهای آن برخوردار نباشند، عموماً در نقشه راه پیشرفت در حوزه‌های علم داده به مشکل برخورد می‌کنند.

این دوره آموزشی برای افرادی طراحی شده است که مایل به ورود به حوزه‌های علوم داده می‌باشند و نیاز به تقویت پایه‌ تحلیل‌های آماری دارند تا بتوانند در همه جنبه‌های علم داده به خوبی عمل نمایند. در این دوره مطالب از مقدماتی تا پیشرفته به همراه مثال‌های واقعی تدریس می‌شوند. همچنین تمرین‌ها و بررسی همه مسایل و موضوعات در نرم افزارهای Minitab، R پیاده‌سازی می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره کلیک نمایید.

ایوزیان

یک دیدگاه برای “آمار برای علم داده

  1. سلام آقای دکتر
    برای اینکه این دوره را ثبت نام کنیم و اطلاعات تکمیلی بگیریم با موسسه توسعه تماس گرفتم (۰۲۱۸۶۷۴۱ داخلی ۱)که گفتند با شماره ۹۱۳۰۲۰۷۰ تماس بگیر . اما این شماره هم پاسخگو نیست
    لطفا بررسی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جشنواره فروش ویدوهای آموزشی

چ آگوست 19 , 2020
کنکور ارشد مهندسی صنایع ۱۴۰۰ کلیه دروس آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دروس پایه: آمار و احتمالات-تحقیق در عملیات دروس تخصصی: طرح ریزی، کنترل موجودی،کنترل کیفیت،کنترل پروژه، اقتصاد مهندسی زبان: زبان عمومی و تخصصی جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمایید.