آغاز ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان در کنکور دکتری ۹۱ از فردا

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام بیش از ۱۶۹ هزار نفر در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ گفت: داوطلبان این آزمون از فردا می توانند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ۱۶۹ هزار و ۱۰۳ نفر در نهایت در آزمون دکتری ۹۱ ثبت نام کردند که این داوطلبان می توانند از فردا دوشنبه ۱۰ بهمن ماه، اطلاعات ثبت نامی خود را بر روی سایت سازمان سنجش مشاهده کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ می توانند با کد رهگیری پس از ورود به سایت سازمان سنجش اطلاعات مندرج خود را کنترل کنند و در صورت نیاز به ویرایش و یا اصلاح، در این باره اقدام کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبان از روز دوشنبه ۱۰ بهمن تا روز چهارشنبه ۱۲ بهمن فرصت دارند اطلاعات را کنترل یا ویرایش کنند.

به گزارش مهر، آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ در ۲۸۵ کد رشته امتحانی در گروه های علوم انسانی، علوم پایه، علوم فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، علوم پزشکی، دامپزشکی، زبان و تربیت بدنی و علوم ورزشی در روز ۲۵ فروردین ماه ۹۱ برگزار می شود.

 

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پذیرش بدون آزمون دانش‌آموختگان ممتاز در دکتری دانشگاه علم و صنعت

ی ژانویه 29 , 2012
دانشگاه علم و صنعت ایران، دانش‌آموختگان ممتاز مقطع کارشناسی‌ارشد را بدون آزمون کتبی در مقطع دکتری پذیرش می‌ کند. به گزارش خبرنگار مهر، این دانشگاه، درخواست دانش‌ آموختگان ممتاز کارشناسی ‌ارشد برای ورود به دوره دکتری بدون آزمون کتبی را در چارچوب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مورد بررسی و […]