آغاز رزرو همایش سال آینده تقدیر از رتبه های برتر

  آغاز رزرو همایش سال آینده تقدیر از رتبه های برتر و هدایت تحصیلی تهران

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۳ (بهمن ماه ۹۲) می رساند، رزرو همایش تقدیر از رتبه های برتر و هدایت تحصیلی کنکور ارشد مهندسی صنایع و سیستم از هم اکنون آغاز شده است.

ظرفیت رزرو با توجه به تعداد مهمانان و رتبه های برتر و همچنین سخنرانان محدود می باشد.

سال گذشته در این همایش که ۲۰ خرداد برگزار گردید، ضمن تقدیر از رتبه های برتر و سخنرانی و انتقال تجربیات این دانشجویان (۶۶رتبه زیر ۲۰ کنکور ارشد صنایع و سیستم در سال ۹۱) اساتید برجسته و مدرسان این رشته نیز به سخنرانی پرداختند.

همایش تقدیر از رتبه های برتر در شهر تهران و خرداد ماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد گردید.

رزرو آنلاین همایش هدایت تحصیلی کنکور ۹۳ و تقدیر از رتبه های برتر کنکور

عکس ها و گزارش همایش سال گذشته تقدیر از رتبه های برتر:

بیستم خرداد ماه سال ۱۳۹۱ تالار اجتماعات دانشکده مدیریت دانشگاه تهران میزبان جشن سالانه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش برای تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم سال گذشته بود.

در این مراسم از ۶۶ رتبه برتر (زیر ۲۰) توسط مدیران دپارتمان و اعضای هیات مدیره موسسه تقدیر به عمل آمد، و تعدادی از این عزیزان در سخنرانی کوتاه به انتقال تجربیات به داوطلبان سال گذشته پرداختند. همچنین در این مراسم آقای دکتر ایوزیان (مشاور ارشد دپارتمان) در دو بخش به سخنرانی در مورد راهکارهای موفقیت در کنکور ارشد صنایع پرداخت و در تکمیل این سخنان آقای مهندس هورشاد (مشاور تخصصی دپارتمان) سخنانی در مورد نحوه برنامه ریزی و مطالعه صحیح پرداخت.

در ادامه مراسم اساتید دپارتمان سخنرانی کوتاهی در مورد دروس خودشان ارائه نمودند: دکتر ایوزیان (آمار و احتمالات)، استاد زاهدی سرشت (تحقیق در عملیات ۱ و ۲) مهندس شایان (زبان عمومی و تخصصی)، دکتر سبزه پرور (کنترل پروژه) دکتر اسماعیلی (اقتصاد مهندسی)

همچنین در این مراسم به حدود ۵۰۰ شرکت کننده مجله راهکارهای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع به رایگان توزیع گردید.

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 12 اسفند 91

ش مارس 2 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com  ارسال نمایند. برای دریافت موارد بعدی اگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۹۱/۱۲/۱۲ به این لینک مراجعه نمایید. ۱-  “شرکت پوشاک خانواده یالیت “در راستای ارتقاء […]