آغاز انتخاب رشته دکتری از ساعت ۱۸ امروز/ افزایش مدت زمان انتخاب رشته

مشاور عالی سازمان سنجش از زمان آغاز فرایند انتخاب رشته دکتری ۹۲ از ساعت ۱۸ امروز پنجشنبه خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، اضافه کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری ۹۲ ضرورت دارد از ساعت ۱۸ امروز ۲۹ فروردین با مراجعه به سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و وارد کردن شماره پرونده، رمز ورود و کد پیگیری ثبت نام اولیه، شماره داوطلبی و شناسنامه نسبت به ثبت رشته های امتحانی در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.

وی با اشاره به افزایش مدت زمان انتخاب رشته، گفت: داوطلبان از امروز تا دوشنبه دوم اردیبهشت ماه مهلت انتخاب رشته دارند، این مهلت پیش از این تا اول اردیبهشت ماه اعلام شده بود.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد که اطلاعیه و اصلاحات مربوط به نحوه انتخاب رشته از ساعت ۱۴ امروز بر روی سامانه این سازمان قرار داده می شود و مجاز شدگان به انتخاب رشته لازم است پیش از این تکمیل فرم اصلی، این اطلاعات را مطالعه کنند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 31 فروردین 92

ش آوریل 20 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com ارسال نمایند. ۱- فارغ التحصیل آقا  رشته صنایع آشنا به ISO-TS جهت کاردر کارخانه در حومه کرج نیازمندیم  ساعت ۹ الی ۱۵ ۲۲۰۴۲۴۳۹ ۲۲۰۴۵۱۸۷ ۲-   […]