آخرین مهلت ثبت اطلاعات پایان نامه برای دریافت تسهیلات دکتری

آخرین مهلت ثبت و تایید اطلاعات پروپوزال پایان نامه های دکتری در پایگاه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران اعلام شد.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر، در مرحله هفتم طرح پژوهانه، تنها به دانشجویانی که اطلاعات و مشخصات خود و پیشنهاده (پروپزال) رساله‌‌شان تا ۲۰ آبان ماه در پایگاه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ثبت و تایید شده، پژوهانه پرداخت می شود.

براساس اعلام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، دانشجویان واجد شرایط دریافت پژوهانه می‌بایست اطلاعات خود و پیشنهاده (پروپزال) رساله‌شان را در پایگاه ثبت پایان‌نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی کشور ثبت نموده و اطلاعات این دانشجویان تا بیستم آبان ماه سال جاری تایید شود.

دانشجویان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی شیوه‌نامه اجرایی طرح پژوهانه، مصوب بهمن ماه ۱۳۸۸، می‌بایست از تحصیل رایگان برخوردار بوده و ورودی نیمسال دوم سال ۱۳۸۸ به بعد باشند و پیشنهاده (پروپوزال) رساله آنها در بازه زمانی ۱۶ بهمن تا ۱۳۹۰ تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ دفاع و تصویب شده باشد.

دانشجویان دکتری پژوهش محور و رشته‌های تخصصی دامپزشکی در صورت داشتن شرایط لازم، با توجه به بخشنامه های مربوط به دانشجویان پژوهش محور و رشته‌های تخصصی دامپزشکی با هماهنگی کارشناس طرح پژوهانه وزارت، جداگانه ارسال می شود.

اطلاعات دانشجویانی که پس از تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۱ ثبت و تایید گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد تغییر کرد

س اکتبر 16 , 2012
مشاور عالی سازمان سنجش خبر از تغییر زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال جاری داد و اعلام کرد که طبق دستورالعمل جدیدی که امروز صادر شد تمام داوطلبانی که برای انتخاب رشته مجاز نشدند حق شرکت در تکمیل ظرفیت را دارند. به گزارش پرتال دانشگاهی کشور و به نقل مهر […]